HF Turvatehnika on CashTester International GmbH ametlik partner Eestis!

Eelmisel nädalal sõlmiti Holdfast OÜ (HF Turvatehnika) ja CashTester International GmbH vahel ametlik koostööleping, millega on Holdfast OÜ ainus ja ametlik partner Eestis.
CashTester on spetsialiseerunud valeraha avastamise ja sularaha käitlemise seadmete müügile ja tootmisele. CashTestril on partnerite võrgustik üle kogu maailma ning valdav enamus nende pakutavaid tooteid on testitud ja heaks kiidetud Euroopa Keskpanga poolt.

Pärast Euroraha kasutuselevõttu alates aastast 2004 on kõrge kvaliteediga võltsingute arv ringluses oluliselt suurenenud. Olles tihedas kontaktis Euroopa Keskpangaga ning teiste Euroopa turvainstitutsioonidega suudab CashTester pakkuda laia valikut rahatestimisseadmeid kõikidele erinevatele kliendisegmentidele.

CashTestri valikusse jäävad mitmed erinevad euroraha detektorid, mündilugejad ja mündisorteerijad, eurosedelite nimiväärtuse lugejad.

Partneri koduleht: www.cashtester.com

CashTester pakub ka Euroopas kõige rohkem kasutatavat eurodetektorit CT 330! Videot antud seadmest on võimalik vaadata siit: Eurodetektor CT 330